CRM w jasnych barwach

O tym, że nowoczesne narzędzia i usługi dostarczane w modelu cloud przydają się w każdej branży – nie tylko IT czy e-commerce – świadczy przykład firmy Malchem, producenta farb i przemysłowych lakierów antykorozyjnych. 

Zachęcamy do lektury case study wdrożenia Cloudity w
firmie Malchem. To wartościowy tekst dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad funkcjonalnością systemu CRM i jego wpływem na codzienne funkcjonowanie biznesu.

Wypełnij formularz aby otrzymać artykuł na Twój
adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, emaila i numeru telefonu przez Cloudity sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa w celu otrzymywania od Cloudity sp. z o.o. informacji handlowych oraz marketingowych dotyczących oferowanych przez Cloudity sp. z o.o. usług, produktów oraz organizowanych wydarzeniach. Zostałem/am poinformowany/a o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie. *

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Cloudity sp. z o.o. drogą elektroniczną informacji handlowych oraz marketingowych dotyczących świadczonych przez Cloudity sp. z o.o. usług, produktów oraz organizowanych wydarzeniach zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). *

 

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Cloudity Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla m.st. Warszawy W Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000505827, NIP: 951-23-79-071, REGON: 147192818. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych przez Cloudity sp. z o.o. znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

Cloudity is a Salesforce consultancy company that focuses on creating lean and efficient business applications. We focus on helping companies in getting out the best from investment in Salesforce. 
 
 

Cloudity Sp. z o.o. 
ul. Lekarska 17/2 
00-610 Warszawa 
+48 22 205 07 22 
contact@cloudity.pl